Wersja Polska English Version česká verze Русская версия


Imię: *
Nazwisko: *
E-mail: *
Telefon:
Wiadomość:


Zbiorniki metalowe Schäfer

Oferta » Zbiorniki metalowe Schäfer

 

 

BTA RC BSI BSIF

 

O firmie

 

Firma SCHÄFER od dawna utożsamiana jest z innowacją, jakością oraz pierwszej klasy wykonaniem.

Dzięki inteligentnemu projektowi oraz wysokiej wytrzymałości materiałów, pojemniki IBC firmy SCHÄFER uzyskały wszystkie międzynarodowe pozwolenia i mogą być wykorzystywane na całym świecie do transportu delikatnych oraz niebezpiecznych materiałów.

Sprawą najwyższej wagi, szczególnie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz chemicznym, jest ochrona środowiska przed niebezpiecznymi zanieczyszczeniami, jak i ochrona substancji znajdującej się w kontenerach. Aby sprostać najwyższym wymaganiom wszelakich obszarów przemysłu firma SCHÄFER oferuje obszerną gamę zbiorników. Kontenery IBC produkowane ze stali nierdzewnej, stanowią zapewnienie długiego użytkowania i niskich kosztów eksploatacji. Solidna obudowa ułatwia transport oraz chroni pojemniki. Bezpieczeństwo obsługi zbiorników potwierdzone jest testowanymi zaworami oraz elementami łączącymi. Możliwość użycia w procesach automatycznego napełniania oraz opróżniania poprawia szybkość pracy, jak również jakość eksploatacji.

Zakres produktów jest bardzo szeroki, począwszy od udoskonalonych standardowych systemów, takich jak zbiorniki do przewozu płynów, okrągłe zbiorniki oraz zbiorniki silosowe (450 - 1500 litrów), skończywszy na robionych na zamówienie rozwiązaniach, jak również dodatkowych urządzeniach służących do mieszania, podgrzewania i chłodzenia oraz wewnętrznych powłokach o odpowiednich kątach.

Asortyment wyrobów:

  • zbiorniki do przewozu płynów
  • zbiorniki okrągłe
  • zbiorniki silosowe
  • zbiorniki na zamówienie, z uwzględnieniem życzeń Klienta

 

Zbiornik z mieszalnikiem

 

Zbiornik z podgrzewaczem

Zbiornik ze specjalnie zamontowanym mieszalnikiem   Zbiornik z podgrzewaczem elektrycznym

 

 

Przykręcane wieko zasłaniające wlew

Przykręcane wieko zasłaniające wlew: wieko na zawiasy bezpiecznie przykręcone śrubami oczkowymi.

.

Nieprzepuszczalne i odporne: NBR, EPDM, Viton, Silicon czy PFE. Odpowiedni materiał gwarantuje szczelność     
i bezpieczeństwo. 

Instalacje uszczelniajace

Instalacje uszczelniajace: zawory kulowe, motylkowe, tarczowe lub membranowe i wiele innych. Od 1 do 3 cali, wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej.

Obręcz napięciowa na wieko wlewu

Obręcz napięciowa na wieko wlewu: z dźwignią ręczną lub zapięciem śrubowym, ułatwia szybkie otwieranie i zamykanie wlewu.

Oprawki na górę zbiornika

Różnego rodzaju oprawki na górę zbiornika, służące do napełniania i osuszania wraz z elementami zabezpieczającymi przed zmianą ciśnienia czy podciśnienia.

                             Krzywki i złączki

Bezpieczne, szybkie i łatwe w obsłudze: krzywki i złączki - właściwe złącza dla twoich systemów.