Wersja Polska English Version česká verze Русская версия


Imię: *
Nazwisko: *
E-mail: *
Telefon:
Wiadomość:


SOTRALENTZ

Oferta » Paletopojemniki IBC » SOTRALENTZ

 • sotralentz-slx-un-ex.jpg

  Sotralentz SLX UN EX

  Opakowania przemysłowe - paletopojemniki Sotralentz  Kontener IBC przeznaczony do magazynowania  i  transportu   substancji  łatwopalnych  z   grupy  wybuchowej IIA w strefie 1 i 2.

  IBC SLX UN EX gwarantuje optymalną ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi powstającymi w trakcie napełniania, opróżniania, manewrowania, transportowania i magazynowania. IBC SLX UN EX to 1000l zbiornik z polietylenu wysokiej gęstości wykonany metodą wytłaczania z rozdmuchem.

  Zbiornik wyposażony jest w spust dolny z zaworem, paletę drewnianą lub metalową oraz ochronną klatkę zabezpieczającą z drutu ze stali walcowanej. Dodatkowo zbiornik jest przykryty płytą ochronną przewodzącą ładunki elektrostatyczne.

 • sotralentz-slx-1900.jpg

  Sotralentz SLX 1900

  Opakowania przemysłowe - paletopojemniki Sotralentz. Kontener IBC może być napełniany produktami o gęstości do 1.9. IBC SLX 1900 jest przeznaczony do  składowania i transportu  produktów chemicznych, petrochemicznych, spożywczych  i wielu  innych. Zapewnia optymalizację, usprawnienie i obniżenie kosztów magazynowania oraz transportu produktów w porównaniu z innymi typami konwencjonalnych opakowań.

  Klatka ochronna wykonana jest ze zgrzewanego automatycznie drutu ze stali walcowanej. Posiada antykorozyjną powłokę wykonaną z polimeryzowanego poliestru epoksydowego. Paletopojemniki firmy SOTRALENTZ dostępne są na palecie drewnianej, metalowej lub plastikowej.

 • sotralentz-slx-1400.jpg

  Sotralentz SLX 1400

  Kontener 1000 litrowy może być napełniany produktami o gęstości do 1.4. IBC SLX 1400 jest zgodny z większością przepisów dotyczących magazynowania i transportu substancji chemicznych.

  Paletopojemniki firmy SOTRALENTZ dostępne są na palecie drewnianej, metalowej lub plastikowej.

 • sotralentz-ibc-slx-820.jpg

  Sotralentz SLX 820

  Kontener 820 litrowy może być napełniany produktami o gęstości do 1.9 lub 1.4 (w zależności od palety). Przeznaczony jest przede wszystkim dla produktów o dużej gęstości.

  Paletopojemniki firmy SOTRALENTZ dostępne są na palecie drewnianej, metalowej lub plastikowej.