Wersja Polska English Version česká verze Русская версия


Imię: *
Nazwisko: *
E-mail: *
Telefon:
Wiadomość:


Regulamin listy mailingowej ofert specjalnych

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną jest nieobowiązkowa. Zaznaczając tą opcję wyrażacie Państwo zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez IBC Service Jacek Olesz z siedzibą w Ustroniu (adres ul. Daszyńskiego 64, 43-450 Ustroń) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). 

Oznacza również oświadczenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez IBC Service Jacek Olesz z siedzibą w Ustroniu (adres ul. Daszyńskiego 64, 43-450 Ustroń) do celów związanych z wydawaniem zaświadczeń uczestnictwa w konferencji oraz certyfikatów szkoleniowych z warsztatów konferencyjnych. 

Oświadczacie Państwo, świadomą wiedzę iż dane te będą wykorzystywane wyłącznie w tym celu kontaktowania się z Państwem drogą mailową. IBC Service Jacek Olesz z siedzibą w Ustroniu będąca Administratorem danych Osobowych informuje również iż dane podane w niniejszym formularzu podaje się dobrowolnie. 

Oświadczam, że Zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich kontroli zgodnej z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i prawie ich poprawiania poprzez bezpośredni kontakt ze Stowarzyszeniem. Stowarzyszenie informuje iż dane będą chronione zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych